Titles you rated

Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
おせんRated ★ 2.5
Eternal LoveRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0

Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Invisible ManRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
Nirvana in FireRated ★ 5.0

Delicious GuysRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.5