Movies
Ratings
15

I Saw the DevilRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5

The UnjustRated ★ 4.5

The ServantRated ★ 4.5

Fists of LegendRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 0.5

Memories of MurderRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5

Nameless GangsterRated ★ 4.0