Titles you rated
SullyRated ★ 4.0
Doctor ZhivagoRated ★ 4.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
BlackRated ★ 4.5

Pan's LabyrinthRated ★ 3.5

ShrekRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5

Voice of a MurdererRated ★ 4.0

The Cat ReturnsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5

Forever the MomentRated ★ 3.5

The HostRated ★ 3.0

Take OffRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 4.5
Lady DaddyRated ★ 2.5