Movies
Ratings
47

VeteranRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0

The Divine MoveRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.5

Cold EyesRated ★ 1.0

The Face ReaderRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.5

WhiplashRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5

SecretRated ★ 5.0