Titles you rated

Mikami SenseiRated ★ 4.5
한국인의 저주의 역사Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 5.0
deleRated ★ 5.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
My Little MonsterRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5

Beyond EvilRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Cursed in LoveRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0