Movies
Ratings
1090
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Down with LoveRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 4.0
The Rat CatcherRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 2.5
The Hating GameRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.5

ArrivalRated ★ 5.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Ghost GameRated ★ 2.5
Teaching Practice: Idiot Girls and School Ghost 2Rated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.0
Girl on the RunRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5