Series
Ratings
152
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Reflection of YouRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
The FrogRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0