Titles you rated

Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0

The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5

Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0

Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0