Series
Ratings
299
Deep WaterRated ★ 3.5
Prison PrincessRated ★ 4.5

QuartetRated ★ 4.5

UnnaturalRated ★ 4.5
TrappedRated ★ 4.0
Top of the LakeRated ★ 4.0
The Night ManagerRated ★ 3.5
HeavenRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 3.5
Your Home is My BusinessRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Cold Case ~Shinjitsu no Tobira~Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The CrownRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
FutagashiraRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
The White QueenRated ★ 3.5
Murder in the FirstRated ★ 4.0