Series
Ratings
94

SKY CastleRated ★ 5.0

The World of the MarriedRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5

Woman of DignityRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0

My Sweet CityRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 1.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 0.5
The Vineyard ManRated ★ 2.0
Romance TownRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5