Series
Ratings
183
The Millionaire Detective – Balance: UnlimitedRated ★ 4.0

For You in Full BlossomRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.0
Depth of FieldRated ★ 3.0
Stay By My Side After the RainRated ★ 2.5
GokusenRated ★ 4.0
Therapy GameRated ★ 3.0
Happened to Join a Group of Cool Guys on a School TripRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.5
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 4.0- Netsuai PrinceRated ★ 1.5

Hayabusa ShobodanRated ★ 4.0