Series
Ratings
161
The Art of NegotiationRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 4.5

Friendly RivalryRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 5.0
The OARated ★ 1.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Lockwood & Co.Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Next in FashionRated ★ 2.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 2.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.5

Oshi no KoRated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0