Titles you rated

First LoveRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
RevenantRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Last Chance U: Basketball Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5