Series
Ratings
324
The GloryRated ★ 3.5
Pursuit of JadeRated ★ 3.5
Mad UnicornRated ★ 4.0
Fated HeartsRated ★ 3.5
Baby Assassins Everyday!Rated ★ 3.5
Kitchen For SinglesRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.0
When Destiny Brings the DemonRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5

Three KingdomsRated ★ 4.0
Strange Tales of Tang Dynasty ⅢRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 3.5
The PaperRated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5