Movies
Ratings
1267
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 4.0

Tomb of the RiverRated ★ 1.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Speak No EvilRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5

HopelessRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0

The SinRated ★ 3.5

How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0

Late Night With the DevilRated ★ 3.5
SubservienceRated ★ 2.0
The RoomRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 2.5