Series
Ratings
75
The Price of ConfessionRated ★ 3.0

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.0

Oshi no KoRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Kick Kick Kick KickRated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5
The FrogRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Mr. BogusRated ★ 4.0
Ulysse 31Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0