Series
Ratings
252
저스트 메이크업Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TemptationRated ★ 2.5

Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Unknown SeoulRated ★ 5.0

Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 3.5
EncounterRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0

Family by ChoiceRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Elsbeth Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5

The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 5.0
Mom's Friend's SonRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0