Movies
Ratings
98
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The VowRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0