Movies
Ratings
2361
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0

The People UpstairsRated ★ 1.5

The Price of GoodbyeRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0

Murder ReportRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
HumintRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
MondayRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
A Dangerous MethodRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0