Titles you rated

D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 2.0
Living Among the RichRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.5

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 4.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0