Series
Ratings
22
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0