Movies
Ratings
346
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 4.0
The ReapingRated ★ 2.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
TroubleshooterRated ★ 2.5
The Ghost WriterRated ★ 3.0

An Ethics LessonRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0

The PiratesRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0

SecretRated ★ 4.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 3.0