Movies
Ratings
385
Semantic Error: The MovieRated ★ 5.0

Decision to LeaveRated ★ 5.0

American UltraRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0

A Simple FavorRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0

Baby DriverRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 4.5

Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 5.0

ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0