Series
Ratings
420
21st Century Grand Prince's WifeRated ★ 1.0
더 코리안 셰프Rated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
This Is UsRated ★ 4.5
This Is UsRated ★ 4.5
TrespassersRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0

백종원의 레미제라블Rated ★ 3.0
Oh! Mikey!Rated ★ 3.5
코미디 리벤지Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0