Movies
Ratings
323
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0

LUCK KEYRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5

50/50Rated ★ 4.0

The Way HomeRated ★ 4.0

Marriage BlueRated ★ 3.0

Hot Young BloodsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0

Phantom DetectiveRated ★ 5.0

The ThievesRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.5