Titles you rated
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0

Knowledge Channel eRated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0

DexterRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0

SKY CastleRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Powerpuff GirlRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.5