Titles you rated


Extreme JobRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5

The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5

A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5

MasterRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5

The Terror LiveRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5