Titles you rated
The GooniesRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Little ManRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Glory RoadRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 1.0

MasqueradeRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0

The Face ReaderRated ★ 5.0
BeanRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0