Movies
Ratings
44

The Man from NowhereRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.0

The HostRated ★ 4.0

War of the ArrowsRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0

The Berlin FileRated ★ 4.0

A Werewolf BoyRated ★ 5.0

Boomerang FamilyRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0