Titles you rated
Iron ManRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5

Man on the EdgeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0

The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 1.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0

I Can SpeakRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0