Movies
Ratings
107
Clash of the TitansRated ★ 4.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 1.0
HulkRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 2.0

An Ethics LessonRated ★ 1.0
The TownRated ★ 1.0

HowlingRated ★ 2.0
Marine BoyRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 5.0

The Show Must Go OnRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 4.0

Open CityRated ★ 4.0