Movies
Ratings
1083
Christmas in AugustRated ★ 3.5

Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5

SingRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5

ChefRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0

The HandmaidenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0

The RevenantRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 2.0