Series
Ratings
115
ShōgunRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0
From Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Invincible Season 2Rated ★ 3.5
Invincible Season 3Rated ★ 4.5
From Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 4.5
Secret LevelRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5