Movies
Ratings
571
The Old Man & the GunRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Loser's AdventureRated ★ 3.0

1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0

The Lost BladesmanRated ★ 2.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 2.0