Series
Ratings
41

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0

Beyond EvilRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.0