Titles you rated
Paradise KissRated ★ 3.5
Moyashimon ReturnsRated ★ 3.5
Poco's Udon WorldRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
NANARated ★ 3.5
No. 6Rated ★ 3.5
The Great PassageRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5

The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Persona: Trinity SoulRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5
FREEDOM 特別編 FREEDOM SEVENRated ★ 3.5
PlanetesRated ★ 3.5

Eden of the EastRated ★ 3.0

Cowboy BebopRated ★ 3.5
Scum's WishRated ★ 3.5