Movies
Ratings
467
WALL-ERated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5

The ThroneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0

Inside MenRated ★ 4.5

A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0

1987: When the Day ComesRated ★ 4.5