Movies
Ratings
32

SplitRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0

Red CliffRated ★ 1.0
Pearl HarborRated ★ 3.5

WhiplashRated ★ 5.0

Begin AgainRated ★ 3.0

MasqueradeRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
GravityRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0

The Terror LiveRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5