Series
Ratings
21
Hotaru no HikariRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
MR. BRAINRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0

Nodame CantabileRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 3.0
War of MoneyRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0