Titles you rated

Sex EducationRated ★ 4.0

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0

Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5