Movies
Ratings
24

Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 5.0

Will You Be ThereRated ★ 5.0
Welcome to PlayhouseRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0

SilencedRated ★ 4.0

The TowerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0

A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0

The Terror LiveRated ★ 4.0

DerangedRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0