Movies
Ratings
26

SilencedRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0

SunnyRated ★ 5.0

Architecture 101Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0

Spirited AwayRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0

HarmonyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0

MossRated ★ 4.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0

DerangedRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0