Movies
Ratings
20
The Lion KingRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0

PunchRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0

Tidal WaveRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0

A Werewolf BoyRated ★ 2.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0

WishRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0

Ghost HouseRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0

Scandal MakersRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0

HarmonyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0

HelplessRated ★ 3.0

SecretRated ★ 5.0

A Frozen FlowerRated ★ 3.0