Movies
Ratings
424
MonsterRated ★ 4.5

Decision to LeaveRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 2.5
No More BetsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 2.5

A Hard DayRated ★ 3.5

ConfessionRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5

HuntRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5

ChefRated ★ 2.0

Between Calmness and PassionRated ★ 5.0