Series
Ratings
75
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Super BandRated ★ 5.0

Love NaggersRated ★ 4.0

Love NaggersRated ★ 4.0

Love NaggersRated ★ 4.0

Village Survival, the EightRated ★ 5.0

Village Survival, the EightRated ★ 5.0
5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0