Movies
Ratings
39
Big Hero 6Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0

SecretRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0

The HimalayasRated ★ 3.5

Tidal WaveRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0

My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0

SunflowerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
No TomorrowRated ★ 4.0

PunchRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5