Titles you rated

SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
White LiesRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Run, Jang MiRated ★ 2.5
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
StyleRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 1.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 4.0