Titles you rated

Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 2.5