Movies
Ratings
14

200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0

The ClassicRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0

Spirited AwayRated ★ 4.0

Miss GrannyRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 0.5

SunnyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0

HarmonyRated ★ 4.5

A Silent VoiceRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5