Titles you rated

UnbelievableRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Love Is Blind: UK Season 2Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Night on EarthRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Million Dollar SecretRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0

Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0

SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0

Cowboy BebopRated ★ 5.0